No icon

Ev Dekorasyonlarında 2017 Modası

Ev Dekorasyonlarında 2017 Modası

2017 yılında dekorasyonun trend uyumlu renkleri ön plana çıkmaya başladı.  Ev dekorasyonunda renk uyumu çok önemlidir. Kullandığımız renkler ile daha geniş, ferah ve huzur veren bir eve sahip olabilirsiniz. Kıyafette ve her şeyde nasıl moda var ise mobilya modasıda 2017 yılında farklılıklar ile gelecek.

 2017 dekorasyon trend renkleri
2017 yılında dekorasyonda pastel tonlar daha fazla kullanılacak. Mobilya modeli seçiminde kahverengi ve koyu renklerin yerini cıvıl cıvıl olan pastel tonlardan mavi,yeşil, bordo renkler kullanılacak. Bu yıla rengarenk evlerimiz olacak.  Yine 2017 mobilya modasında country mobilya modelleri oldukça ön planda olacak gibi. Zemin dekorasyonunda parkeler daha çok açık tonda gri tarzı renkler kullanılacak. Ahşabın sıcaklığını evinizde hissedeceksiniz. 2017 aydınlatma trendlerinde ise sarkıt avize modelleri ev dekorasyonunda yerini alacak.

2017 mutfak dekorasyonu renkleri
Hanımların en çok kullandığı ve özenerek dekorasyonunu yaptığı mutfak bölümüde 2017 mobilya modasında rengarenk olacak. Pastel tonların ağırlıklı olacağı rengarenk mutfak dolabı modelleri country tarzı mutfak masası ile tamamlanacak. Mutfakta sürekli buhar, yağ olacağı için seçilen renkte daha bir önemlidir. Fazla kiri belli etmeyecek renkler tercih edilmeli. Mutfak dekorasyonunda duvarlarda fayans olması temizlik açısında daha mantıklıdır. Güzel bir fayans modeliyle şık mutfak dekorasyonu ortaya çıkabilir.

 

Ev dekorasyonu konusunda işinize yarayacak 2017 dekorasyon trend renklerinden oluşan örnekler hazırladık, 

 

 

 

 

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - /opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: