No icon

Şanlıurfa'da Yapıcı Muhalefet Başladı

Yanmaz Dönemi Resmen Başladı

15 yıldır hem merkezi hükümet hem de Urfa özelinde yerel siyaset konusunda baş gösteren muhalefet boşluğu doluyor mu?

Şanlıurfa'da Yapıcı Muhalefet Başladı

21. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Niyazi Yanmaz'ın Saadet Partisi İl Başkanı olarak aktif siyasete dönmesi ve açıklamalarındaki nazik ve yapıcı tavrı Urfa'da hem kurt siyasetçileri hem de gençleri bu soruyu sormaya yönlendirdi.
Refah Partisi'nde de Şanlıurfa İl Başkanlığı yapmış olan Niyazi Yanmaz, milletvekili seçildikten sonra merhum Necmettin Erbakan'ın kurmayları arasına girmiş ve yenilikçi-gelenekçi ayrımında Erbakan Hoca'nın yanında saf tutmuştu.

Ak Parti'den gelen teklifleri birçok defa reddeden Yanmaz'ın Saadet Partisi'ne İl Başkanı olduğundan beri yaptığı açıklamalarda özellikle eski çalışma arkadaşlarını kırmamaya gayret eden, kişileri değil icraatleri eleştiren, yıkıcı değil yapıcı olan tespitleri Urfa siyasi arenasında takdirle karşılanıyor.

Bayram sonrası atılım yapması beklenen, il teşkilatı için yeni çalışma ofisi ve ekibiyle besmele çeken Niyazi Yanmaz'ın özellikle interneti ve sosyal medyayı iyi kullanan gençler ve bu işin profesyonelleriyle çalışacağı konuşuluyor.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - /opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: