No icon

Bu Haftanın Popüler Kitaparı

Bu Haftanın Popüler Kitaparı

Tebrikler Kovuldunuz!...

Okuyan Us Yayınlarından çıkan bir kitap işinden kovulduktan sonra hayallerinin peşinden koşan bir ofis elemanının değişen hayatı konu edilmiş. Ofis elemanlarının ne yönettiği beli olmayan yönetici grubunun kölesi olduğu bir sistemin içinden sıyrılıp çıkılan hayatlar ve söz konusu siteme mahkum bekleyen insanların hayatlarının görünmeyen yüzü bir solukta okuyacağınız enfes kitap.

Transatlantik

Everest Yayınlarından çıkan bir eşsiz bir eser! Eski anlatı tekniklerinden esinler taşıyan bu benzersiz roman, belki de yazarın en kişisel eseri. ‘Trans-Atlantik'te, modern dünya insanının başlıca açmazı olan yurtsuzlaşma deneyimini ele alır. eski tarih romanlarına meraklı okuyucunun bir solukta okuyacağı türden bir roman kesinlikle okunmaya değer.

 

Sözcükler Çocuklar Kadar Masum

Mehmet Tektemur'dan ‘Sözcükler Çocuklar Kadar Masum'… Yazar sözcüklerin masumiyetine inanmış bir kere. Çünkü aşka inanıyor. Her defasında sarsılsa da kalbinin ayarını sonunda bozmuş ki, durup durup iç çekiyor şiirlerinde. (Yasak Meyve Yayınları)

 

Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü

Mirza Tazegül'den ‘Yalnızlığın Bilinmeyen Yüzü'… Yazar, hayatı, bilinmezleri, umutları ve hayalleri paylaşmaya devam diyor. Korkakların ve cesurların arenasına tanık olmaya var mısınız… (Libros Kitap)

 

Muhbir!...

John Grisham'dan ‘Muhbir'… Florida kıyılarındaki bir teknede yaşayan esrarengiz adamın soluk soluğa hikayesi. Lacy Stoltz, Florida Yargı Teftiş Kurulu müfettişidir. Görevi ise yargı disiplinsizlikleri konusundaki şikayetleri incelemektir. (Remzi Kitabevi)

 

Karanlık ve Mavi

Sevim Kahraman'dan ‘Karanlık ve Mavi'… Halikarnas Balıkçısı ve mensubu olduğu Şakir Paşa ailesinin Osmanlı'dan Cumhuriyet'e uzayan şaşırtıcı hikayesi anlatılıyor kitapta. Esarete uzanan bir yaşam çizgisi… (Destek Yayınları)

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so' - /opt/cpanel/ea-php55/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: